intermag

ХТО МИ?

INTERMAG – це польський виробник біостимуляторів, мікроелементних добрив, інших агрохімікатів, призначених для використання у професійному вирощуванні рослин та продуктів для оздоровлення, призначених для використання у тваринництві.


INTERMAG з 1988 року був піонером у дослідженні та розробці продуктів на основі мікроелементів і функціональних елементів, наприклад, титану та кремнію. Наші флагманські бренди це: ТИТАНІТ, ОПТИСІЛ та ІНТЕРМАГ. Протягом декількох років наша пропозиція розширилась, включаючи передові мікробіологічні препарати БАКТІМ. Наші продукти поєднують в собі високоінноваційні рішення та унікальні технології, захищені патентами.


Ефективність продуктів INTERMAG використовується на більш ніж сорока світових ринках, а більш ніж 30-річний досвід зробив нас експертами сучасного удобрення. Рішення, запропоновані INTERMAG, сприяють поширенню сільськогосподарської практики, що є екологічно чистими та дозволяє виробляти здорову їжу.


Розроблені нами комплексні технології вирощування рослин та профілактики здоров'я тварин підтримують фермерів у ефективному та вигідному сільськогосподарському виробництві.

intermag

ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗВИТОК

У стратегії нашої фірми ми робимо великий акцент на дослідженнях та розробках, пов'язаних зі створенням сучасної продукції для використання в сільському господарстві. Дослідницька група складається з висококласних фахівців з технологій, хімії, біології та мікробіології. Лабораторії INTERMAG обладнані сучасними апаратами та дослідними кабінетами, що дозволяють проводити широкий спектр рецептурних випробувань, хімічних аналізів та біологічних випробувань на рослинах та мікроорганізмах.


Наші продукти проконсультовані науковими центрами та перевірена в сільськогосподарській практиці в Польщі та багатьох кліматичних зонах по всьому світу. Програми удобрення оптимізовані для різних умов вирощування.

intermag

ВИРОБНИЦТВО І КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Сучасні заводи виробництва INTERMAG розташовані на півдні Польщі, вони забезпечують високу продуктивність з можливістю паралельного виробництва різних видів продукції та швидкої зміни асортименту.


Виробничі лінії оснащені автоматичними системами для повного контролю виробництва і вимірювання технологічних процесів, а також візуалізації та комунікації із ІТ-системою компанії, яка підтримує постачання, виробництво та логістику.


Всі пристрої відповідають найвищим стандартам, пов’язаним з безпекою роботи та охороною навколишнього середовища. Ми використовуємо новітні технології та суворо дотримуємось процедур контролю виробництва, щоб підтримувати найвищу якість. Виробництво базується на Системі Управління Якістю та Довкіллям ISO 9001 та 14001 і Стандарті Належної Виробничої Практики GMP +. Використовувана сировина постачається від перевірених постачальників, які відповідають вимогам якості ISO 9001 і 14001 та GMP +.


Кожна партія продукції, перш ніж буде спрямована на продаж, підлягає детальному контролю якості, щоб підтримувати найвищі стандарти та очікування клієнтів.